Forum Klanu [HE]

Witamy na stronie klanowej oraz zapraszamy do wspolnej gry na naszym serwerze!! 195.2.255.122:27039 hasło: he


#1 2011-02-27 21:24:28

sub-zero

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 18
Punktów :   

Regulamin

Nazwa tematu: Ban/Prośba o Unbana/Screeny/Demo/Czity (itp.)+Nick gracza (+ ewentualnie dla kogo, czyli nick Admina)

Zawartość tematu: Wyjaśnienie sprawy, poparte DOWODEM, czyli screenami, demkiem, wpisami z konsoli itp.

Osoby które wypowiadają się w temacie: Osoba, która założyła temat i admini serwera, w szczególnych przypadkach jakaś opinia z zewnątrz oraz oczywiście h@ i moderator.

Po rozwiązaniu problemu admin powinien napisać, że temat do zamknięcia.

Jeżeli jednak, ktoś nie zgadza się z decyzją admina po zamknięciu tematu, pisze kolejny: Odwołanie od "i tu należy napisać od czego" i wtedy problem będzie ponownie rozwiązywany.

Tematy, które będą zakładane w sposób zdecydowanie różniący się od tego, który zamieściłem powyżej będą odpowiednio nagradzane.

Przypominam tylko, że kulturą/dawaniem warnów i banów/upominaniem na FORUM zajmuję się ja. Moje decyzje nie mają nic wspólnego z grą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oldgamesneverdie.pun.pl www.legionxiii.pun.pl www.reggaem2.pun.pl www.pokeswiat.pun.pl www.magiczna-kraina.pun.pl